Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 17:21
 
Kaymakam Perçi, maske takmayan vatandaşları uyardı
Kaymakam Perçi, maske takmayan vatandaşları uyardı
Güncel Haberi
Kaymakam Perçi, maske takmayan vatandaşları uyardı

Pasinler ilçesinde, Erzurum Valiliğinin aldığı maskesiz sokağa çıkmama kararına büyük oranda uyulurken, Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi, maske denetimi yaptı ve maskesi olmayan vatandaşlara da maske dağıttı.

 

Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi, ilçede maske denetimi yaptı. Vatandaşların büyük çoğunlukla maske takma zorunluluğuna uyduğu görülürken, maskesi olmayan vatandaşlar uyarıldı ve maskesi olmayan vatandaşlara hediye etti.

 

Kaymakam Perçi, sokağa maskesiz çıkmayan vatandaşlara teşekkür etti. Korona virüs tedbirleri kapsamında sık sık denetim yaptıklarını anlatan Kaymakam Hüseyin Perçi, "16 Nisan’da Erzurum Valiliğinin aldığı karar gereğince maskesiz sokağa çıkmak yasaklandı. Biz de bu konuda örnek bir denetim yapalım dedik. İlçe Emniyet Müdürlüğümüz, İlçe Jandarma Komutanlığımız, diğer kamu kuruluşlarımız ve Sağlık müdürlüğü ekiplerinin de içinde olduğu komisyonlarımız ile sürekli denetim çalışmaların yapıldığını belirtti.

 

Perçi, bu vesileyle değerli Pasinlerli hemşerilerimize, İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Valiliğimiz ve Kaymakamlığımızca alınan kararlara uyma noktasında gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Kaymakam, Perçi,, maske, takmayan, vatandaşları, uyardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı