Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 10:35
 
Pasinler Belediyesi Korona Virüsüne karşı önlem için dezenfekte çalışması yapıyor.
Pasinler Belediyesi Korona Virüsüne karşı önlem için dezenfekte çalışması yapıyor.
Sağlık Haberi
Pasinler Belediyesi Korona Virüsüne karşı önlem için dezenfekte çalışması yapıyor.

Pasinler Belediyesi Korona Virüsüne karşı bir dizi önlem aldı. Belediyenin tüm noktalarında dezenfekte çalışması yapılırken, Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, süreci yakından takip ediyor ve gereken önlemlerin maksimum seviyede aldıklarını söyledi.

 

Çin'de başlayıp dünyaya yayılan korona virüsünün Türkiye'ye sıçramasının ardından ülke genelinde hem kurumlar hem vatandaşlar tedbirlerini almaya devam ediyor. Pasinler Belediyesi, Korona Virüsüne karşı adeta alarma geçti. Belediyenin ortak kullanım alanları başta olmak üzere tüm noktalarında dezenfekte çalışması yapıyor. Virüsün Türkiye'de de görülmesinden sonra bir dizi önlem aldıklarını belirten Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, gerek belediye binamızda gerekse de ilçemizde ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarını yaparak virüsün ilçemizde görülmemesi için gerekli önlemleri almaya özen gösteriyoruz dedi.

 

Dezenfekte çalışmalarıyla birlikte ilgili personele de virüsle ilgili olarak eğitim verildiğini anlatan Başkan Ahmet Dölekli, ilçemizde maksimum seviyede önlem alınırken, süreci de yakından izlediklerini,  bu anlamda belediyemiz tarafından yapılan hijyen çalışmaları sürerken vatandaşlarımızda kişisel olarak gerekli tedbirleri elden bırakmamalıdırlar. Sağlık Bakanlığımız tarafından hazırlanan Korona Virüsüyle ilgili hazırlanan broşürlerinde belediyemiz ekipleri tarafından kahvehanede ve caddelerde vatandaşlara dağıtımını yaparak bilgilendirme çalışmaları yaptıklarını belirtti.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Pasinler, Belediyesi, Korona, Virüsüne, karşı, önlem, için, dezenfekte, çalışması, yapıyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı