Haber Detayı
28 Mart 2019 - Perşembe 15:00
 
Pasinler’de Cumhur İttifakı rüzgarı esti
Pasinler’de Cumhur İttifakı rüzgarı esti
Siyaset Haberi
Pasinler’de Cumhur İttifakı rüzgarı esti

Erzurum’un Pasinler ilçesinde Cumhur İttifakı seçimlere üç gün kala açık hava mitingi düzenledi. Açık hava mitingine çok sayıda vatandaş da katılım gösterdi.

 

Cumhur ittifakı Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli’nin seçimlere çok kısa bir zaman kala düzenledi. Düzenlenen açık hava mitinginde ilk önce konuşmayı Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli yaptı.  Dölekli’den sonra sırasıyla eski Başbakan Yardımcı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum Milletvekilleri Selami Altınok, İbrahim Aydemir, Zehra Taşkesenlioğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Gökhan Yazıcı, Telekonferans yoluyla eski Başbakan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım miting alanında vatandaşlara hitap etti.

 

Cumhur İttifakı Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, güzel Hasankalemize hizmet etmek için bugün sizlerle birlikte buradayız. Amacımız güzelim ilçemize daha yakışır hizmetleri sizlere sunmaktan başka ne amacımız ne de bir gayemiz var. Pasinler’imiz için çok ciddi projelerimiz var. İnşallah 1 Nisan’dan sonra projelerimizin tek tek hayata geçireceğiz ve sizde bunlara tanıklık edeceksiniz. Ak Parti ile Pasinler’imiz hizmet kervanından dün olduğu gibi yarında faydalanacaktır. Pasinler bugün burada ve kararını vermiştir. Cumhur ittifakıyla bir kez daha yoluna devam edeceğini göstermiştir. Allah hepinizden razı olsun. Bugün burada siz bizden yana olduğunuzu kanıtladınız. Bizlerde Ak Parti iktidarının gücüyle sizlerin yanında olacağımızı bilmenizi isterim dedi.

 

Dölekli, yaptığı konuşmada ayrıca Pasinler bölgemizin geçim kaynağı Tarım ve Hayvancılık alanında yatırımlar yapacağız. İlçemizin en büyük güzelliği ve doğal kaynaklarını gün yüzüne çıkaracağız. Maden suyumuzu tekrar çıkartıp fabrikasını kuracağız. Her yaptığımız projemizde istihdam odaklıdır. Allah’ın izni ile Pasinler’imizde tek bir işsiz genç bırakmayacağız. Gençliğimize dönük projelerimiz var. Gençliğimiz yarınımızın teminatıdır. Onlar bugün bize destek veriyorlar bizde onları aşsız işsiz bırakmayacağız. Şeklinde konuştu.

 

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ise, Erzurum’da 5 yıldır yatırım diliyle, hizmet diliyle ve gönül diliyle konuştuklarını belirterek, “Milletin dilinden ancak yine milletin yanında olanlar anlar. Sizlerin dilinden yine sizler gibi Erzurum’u sevenler anlar, Dadaşlar için hizmet kaygısı olanlar anlar, Pasinler’i bilenler anlar, Pasinler için koşanlar anlar. Aramızda bu kadar ortak nokta varken, bizi bu yoldan ve bizleri bu dili konuşmaktan alıkoymaya çalışanlar var. Onlara bu fırsatı vermeyeceğiz, başaramayacaklar; Pasinler’i hizmet kervanımızdan koparamayacaklar, Pasinlerli kardeşlerimin gelişime ve büyümeye duyduğu arzuyu söndüremeyecekler, bu coşkuyu ve heyecanı dindiremeyecekler” ifadelerini kullandı.

 

Eski Başbakan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Recep Akdağ ise, değerli Hasankaleli hemşerilerim bugün yine bizleri yalnız bırakmadınız. Sizler dün olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayarak burayı hınca hınç doldurdunuz. Sevgili kardeşlerim bugün bu seçim ülkemizin üzerine çöreklenmiş unsurları yok etme seçimidir. Ben inanıyorum ki Hasankaleli hemşerilerim dün olduğu gibi bu seçimde de derslerini verecektir. Ak Parti hizmet hareketidir. Ak Parti gönüllüler hareketidir. Ak Parti icraat partisidir. Ak Parti dış mihraklara karşı duran tek partidir. Pasinler’imize dün olduğu gibi yarında hizmet yapacak parti Ak Parti’dir. Dün başka arkadaşlarımız elinden hizmeti yapan partimiz bugün de Cumhur ittifakı Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayımız Ahmet Dölekli beyin elinden değerli hemşerilerim hizmet alacak. Ahmet Dölekli kardeşimize sahip çıktığınız için sizlerden Allah razı olsun şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Pasinler’de, Cumhur, İttifakı, rüzgarı, esti,
Yorumlar
Haber Yazılımı