Haber Detayı
21 Kasım 2018 - Çarşamba 16:53
 
Pasinler MHP İlçe Başkanlığına Zilbeyaz Atandı
Pasinler MHP İlçe Başkanlığına Zilbeyaz Atandı
Siyaset Haberi
Pasinler MHP İlçe Başkanlığına Zilbeyaz Atandı

Milliyetçi Hareket Partisi Pasinler İlçe Başkanlığına eski Pasinler Ülkü Ocakları Başkanı Recep Zilbeyaz Atandı.

 

Geçtiğimiz hafta Pasinler Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden istifa eden eski İlçe Başkanı Abdullah Kaya’dan boşalan İlçe Başkanlığına eski Pasinler Ülkü Ocakları Başkanı Recep Zilbeyaz Atandı. Atama yazısını İl Başkanı Naim Karataş düzenlenen devir teslim töreninde aldı.

 

Devir teslim töreni sonrası konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, bu bir bayrak yarışıdır. Milliyetçi Hareket Partisine görev yapmış bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yeni görev Recep Zilbeyaz arkadaşımızda inşallah oda bu davayı daha ileriye götürmek için var gücüyle çalışacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. 1999 seçimlerinde Pasinler Kalesi’nin surlarına üç hilali asmıştık. İnşallah 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde de yine üç hilalimizi kalenin surlarına asacaklarını belirtti.

 

Karataş, herkesin malumudur ki geçtiğimiz hafta Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızı açıkladık. Adayımız kendi gibi sevimli bir isim. Hemşeriniz Prof. Dr. Serdar Sevimli ile seçimlere gireceğiz. İnşallah Pasinler’den MHP’ye yüzde 90 oy bekliyoruz. Hemşerinize sahip çıkmanızı ve canla başla çalışmanızı istiyorum şeklinde konuştu.

 

Yeni göreve atanan Pasinler İlçe Başkanı Recep Zilbeyaz ise, bana bu görevi layık gören başta İl Başkanım Naim Karataş’a ve Erzurum İl Yönetimindeki büyüklerime teşekkür ederim. İnşallah aldığımız bu bayrağı daha ileriye götürmek için bütün yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Devir teslim törenimize gelen bütün dava arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Pasinler, MHP, İlçe, Başkanlığına, Zilbeyaz, Atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı