Haber Detayı
03 Mart 2017 - Cuma 12:16
 
Pasinler AK Parti’den MHP’ye ziyaret
Pasinler AK Parti’den MHP’ye ziyaret
Siyaset Haberi
Pasinler AK Parti’den MHP’ye ziyaret

Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandumu çalışmalarına MHP İlçe Teşkilatını ziyaret ederek başladı. Başkan Sertoğlu, referandumda Pasinler’in en yüksek evet oyu veren ilçe olacağını söyledi.


Pasinler Belediye Başkanı Ünsan Sertoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Rahmi Kaya, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleriyle beraber MHP İlçe Başkanı Selçuk Günaştı’yı ziyaret etti. 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandumu çalışmalarına MHP İlçe Teşkilatını ziyaret ederek başlayan Başkan Ünsal Sertoğlu ve partililer, referandumda birlikte çalışacaklarını açıkladı. Referandumda evet çıkması için çalışmalarına gece gündüz demeden devam edeceklerini ifade eden Başkan Sertoğlu, köy köy, mahalle mahalle gezerek çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.


Başkan Sertoğlu, “‘Yeni Türkiye için evet’ ‘Güçlü bir Türkiye için evet' sloganlarımız ile referandum çalışmalarını hızlandırdık. Pasinler AK Parti hükümetlerinin her seçiminde en yüksek oyu vermiştir. Bu referandumda da Pasinler en fazla evet oyu verecektir. Bu bir siyasi parti çalışması değil, Türkiye’nin geleceğinin oylanmasıdır. Vatandaşımızın teveccühü bizimledir” dedi

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Pasinler, AK, Parti’den, MHP’ye, ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı