Haber Detayı
22 Kasım 2012 - Perşembe 16:45
 
Pasinler köyleri tenisle tanıştı
Spor Haberi
Pasinler köyleri tenisle tanıştı

Erzurumlu tenis antrenörlerinden Burak Tozoğlu, ilçeler ile köylerde tenisi öğrencilere, okul yöneticileri ve öğretmenlere tanıttı.

Erzurum’da tenis atağı son sürat devam ederken, kortta antrenörler köylerde karargah kurdu. Erzurumlu tenis antrenörlerinden Burak Tozoğlu, Pasinler, Aşkale, Çat ve Köprüköy ilçelerinin yanı sıra Kandilli beldesi ve 15’in üzerinde köyde tenis konusunda tanıtım yaptı. Tenis İl Temsilcisi Alpaslan Tozoğlu yönetiminde yapılan tenis tanıtım projesine ilçeler ve köylerde büyük bir ilgi gösterildi. Tenis antrenörü Burak Tozoğlu, ilçelerde ve köylerdeki ilköğretim okulları ile liselerde eğitim gören öğrencilerin yanı sıra okul yöneticilerine ve öğretmenlere tenisin inceliklerini anlattı. Tenis tanıtım projesi kapsamında köylerdeki okullara malzeme yardımı yapıldı.

GHSİM’YE TEŞEKKÜR ETTİLER

Bu arada Tenis İl Temsilcisi Alpaslan Tozoğlu, ilçe ve köylerde yaptıkları tenis çalışmaları kapsamında okul yöneticileri ve okul müdürleri tarafından Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür yazıları yazıldığını söyledi. Tozoğlu, “Koşapınar Orta Okulu Beden Eğitim Öğretmeni Meliha Turman, Aşkale İMBK Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Bolcı, Kandilli Lisesi Müdürü Yaşar Yazıcıoğlu, Aşkale İbrahim Polat İlköğretim Okulu Müdürü Hulusi Tosun, Pasinler Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Salim Dilli ve Büyükgeçit Köyü İlköğretim Okulu Müdürü Yakup Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze, il temsilciliğine ve Tenis Federasyonuna teşekkür yazısı yazmışlardır” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: pasinler, köyleri, tenisle, tanıştı
Yorumlar
Haber Yazılımı