Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 15:52
 
Patron Cağ Kebap Salonu hizmete açıldı
Patron Cağ Kebap Salonu hizmete açıldı
Ekonomi Haberi
Patron Cağ Kebap Salonu hizmete açıldı

Erzurum’un Pasinler ilçesinde Patron Cağ Kebap Salonu dualarla hizmete açıldı.

Erzurum’un Pasinler ilçesinde Patron Cağ Kebap Salonu Pasinler halkının damak tadına hitap edecek. Patron Cağ Kebap Salonu işletmecilerinden İbrahim Yılmaz, kalite ve hizmet bizim işimizdir. Meşhur Tortum Cağ Kebap Salonu kurmuş olduğumuz düzenle, kaliteli hizmeti, hijyeni ve güler yüzlü personeliyle siz değerli müşterilerine damak lezzetini en hassas bir şekilde sunmaktadır.

 

Patron Cağ Kebap Salonunun birinci prensibi; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerine temiz ve sağlıklı bir şekilde, lezzetli ve kaliteli, aynı zamanda da uygun fiyatlarla hizmet etmek arzusundayız dedi.

 

Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın Taşbaşı, ilçemizde böyle kaliteli iş yerlerinin açılması bizleri sevindiriyor. PTSO olarak üyelerimizin her zaman yanındayız. Yeni iş yerinin işletmecilerine ve ilçemize hayırlı olsun şeklinde konuştu.

 

Patron Cağ Kebap Salonu açılışına Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın Taşbaşı, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanını temsilen Erzurum Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hamdullah Savaş, Ak Parti Pasinler İlçe Başkanı Hanifi Temirlenk, Pasinler Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Selçuk Ayrancı, Pasinler İlçe Jandarma Komutanı, Pasinler İlçe Tarım Müdürü Hamza Moroğlu ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Patron, Cağ, Kebap, Salonu, hizmete, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı