Haber Detayı
07 Mayıs 2020 - Perşembe 11:44
 
PTSO, ramazanda ihtiyaçlı aileleri unutmadı
PTSO, ramazanda ihtiyaçlı aileleri unutmadı
Ekonomi Haberi
PTSO, ramazanda ihtiyaçlı aileleri unutmadı

Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası (PTSO), Ramazan ayında Pasinler'de 600 ihtiyaçlı aileye, 60 Bin lira tutarında yardımda bulundu.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) de katkısıyla yapılan yardımlarla ilgili bilgi veren PTSO Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Taşbaşı, bu dönemde ihtiyaçlı ailelerin her zamankinden daha fazla gözetilmesi gerektiğinin altını çizdi. Türk Milletinin özünde yardımlaşma ve paylaşmanın olduğunu ifade eden Başkan Taşbaşı, "Bu dönemde ihtiyaçlı ailelerimizi unutmamak gerekiyor. Odamız da bu duyarlılıkla her yıl düzenli olarak yaptığı yardımları bu yıl da sürdürdü.

 

Erzurum'da Ramazan ayındaki paylaşma ve yardımlaşma geleneğinin asırlardır hiç bozulmadan devam ettiğini dile getiren Başkan Taşbaşı, "Bu güzel ve anlamlı geleneğin devam etmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Bizler, birlikte ve beraber oldukça her zorluğun üstesinden gelir, her sıkıntıyı omuz omuza verip aşarız. İnşallah bu sıkıntılı günleri de geride bırakacağız. Allah, bu sıkıntılı dönemi atlatmamızda devletimizin ve milletimizin yardımcısı olsun" dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: PTSO,, ramazanda, ihtiyaçlı, aileleri, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı