Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 10:44
 
Sanayi Kooperatifinden Bayoğlu’na hayırlı olsun ziyareti
Sanayi Kooperatifinden Bayoğlu’na hayırlı olsun ziyareti
Güncel Haberi
Sanayi Kooperatifinden Bayoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Pasinler Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Karslı, yönetim kurlu üyeleri ve kooperatif üyeleri Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

İlçemizin büyük yatırımlarından biri olan Pasinler S.S. Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Karslı, yönetim kurulu üyeleri ve kooperatif üyeleriyle birlikte yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesinde Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Küçük Sanayi Sitesi adına konuşma yapan Kooperatif Başkanı Adnan Karslı, yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesinde aday olan arkadaşlarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Bugün’de Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu hocamıza hayırlı olsun temennilerimizi sunmak üzere buraya geldik. Kooperatif olarak kim kazanırsa kazansın bizim başkanımız odur. Bu bir yarıştır. İlçemize kim daha iyi hizmet edecekse Allah ona nasip etsin şeklinde konuştu.

 

Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu ise, bugün buraya kadar gelen Kooperatif Başkanımız Adnan Bey ve Kooperatif üyelerimizin ziyaretinden dolayı çok mutlu olduk. Kendilerine teşekkür ederim. Yaklaşan mahalli idareler seçimleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Pasinler’e hizmet etmek için yola çıktık. Mevla’m hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Seçimleri kazanırsak Pasinler’in sorunlarının olduğu gibi küçük sanayi sitemizin de sorunları benim sorunumdur dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Sanayi, Kooperatifinden, Bayoğlu’na, hayırlı, olsun, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı