Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 21:01
 
Savaş, Pasinler’de Ak Parti rüzgarı esiyor
Savaş, Pasinler’de Ak Parti rüzgarı esiyor
Güncel Haberi
Savaş, Pasinler’de Ak Parti rüzgarı esiyor

Cumhur ittifakı Ak Parti Pasinler Belediye Meclis Üye adayı Hamdullah Savaş, mahalli idareler seçimlerinden Ak Parti zaferi kazanacak parti olarak çıkacaktır.

 

Cumhur ittifakı Ak Parti Pasinler Belediye Meclis Üye adayı Hamdullah Savaş, yaklaşan mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kala çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirten Savaş, ilçe merkezi ve merkeze bağlı olan 71 mahallede yaptıkları çalışmalarda çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadıklarını söyledi.

 

Savaş, Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık ettiği 17 yıllık Ak Parti iktidarı ve Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mehmet Sekmen Bey’in ilçemize yapmış olduğu hizmetler saymakla bitmez. Ak Dava’nın neferleri hizmet erbabı ve bu ilçeye hizmetkârlarıdır. Bugün bu görev bizlere düştü. Pasinlerli hemşerilerimizin 31 Mart 2019 günü verecekleri desteklerle bizler burada hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Mehmet Sekmen Başkanımızla birlikte Pasinler’imize yapacağımız çok iş var. Sizler bugün bize vereceğiniz destek ile birlikte bizlerde sizlere 1 Nisan’dan itibaren hizmet edeceklerini ifade etti.

 

Hamdullah Savaş ayrıca yarın partimizin yapacağı açık hava mitingine bütün hemşerilerimi davet ediyorum şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Savaş,, Pasinler’de, Ak, Parti, rüzgarı, esiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı