Haber Detayı
18 Mart 2019 - Pazartesi 14:49
 
Şehzade Düğün ve Kongre Salonu Hizmete Açıldı
Şehzade Düğün ve Kongre Salonu Hizmete Açıldı
Ekonomi Haberi
Şehzade Düğün ve Kongre Salonu Hizmete Açıldı

Erzurum’un Pasinler ilçesinde özel müteşebbis Samih Özkan’a ait Şehzade Düğün ve Kongre Salonu geniş bir katılımla hizmete açıldı.

 

Düğün, nişan, özel gün ve gecelerin yanı sıra konferans, panel gibi çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak olan Şehzade Düğün ve Kongre Salonu’nun açılış töreni öncesinde konuşan Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi, Bu güzel mekanın açılış törenine hoş geldiniz. Samih kardeşim çok güzel bir mekan oluşturdular. Allah her şeyden evvel burayı hayırlı uğurlu eylesin. Bol kazanç eylesin. İşletme sahibi Samih Özkan’a ve güzelim ilçemize hayırlı uğurlu olsun dedi.

 

Kaymakam Perçi’nin konuşmasının ardından Şehzade Düğün ve Kongre Salonu'nun açılış kurdelesi kesildi.

 

Daha sonra davetliler Şehzade Düğün ve Kongre Salonu'nu gezerek işletme sahibi Samih Özkan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 

Şehzade Düğün ve Kongre Salonunun açılışına Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın Taşbaşı, BBP Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu, siyasiler, ilçe idare amirlerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Şehzade, Düğün, ve, Kongre, Salonu, Hizmete, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı