Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 11:55
 
Selami Altınok’dan Ahmet Dölekli’ye tam destek
Selami Altınok’dan Ahmet Dölekli’ye tam destek
Siyaset Haberi
Selami Altınok’dan Ahmet Dölekli’ye tam destek

Adalet ve Kalkınma Partisi eski İçişleri Bakanı ve Erzurum Milletvekili Selami Altınok, cumhur ittifakı Ak Parti Pasinler Belediye Bakan Adayı Ahmet Dölekli ile birlikte Pasinler ilçesinde seçim çalışması yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına hız veren Ahmet Dölekli’ye bir destek de Adalet ve Kalkınma Partisi eski İçişleri Bakanı Erzurum Milletvekili Selami Altınok’dan geldi. Erzurum’un Pasinler ilçesine gelen Selami Altınok, cumhur ittifakı Ak Parti adayı Ahmet Dölekli ile birlikte Pasinler’de seçim çalışması yaptı. Ak Parti Pasinler seçim irtibat bürosuna gelen Altınok vatandaşlara seslendi.

 

Eski İçişleri Bakanı ve Ak Parti Erzurum Miletvekili Selami Altınok konuşmasında; 17 Yıldır hiç bıkmadan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemeden geri durmadınız. Ben inanıyorum ki 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde de desteğinizi esirgemeyeceksiniz. Ak Parti ülkemize olduğu gibi ilimize ve ilçemize de güzel hizmetleri sağlayan tek partidir. Ak Dava’ya gönül vermiş insanlar olarak bu seçimde de bizleri yalnız bırakmayınız. Bu seçim ülkemizin beka seçimidir. Hizmetlerin artarak devam etmesi ancak Ak Parti’miz ile sürdüğünü siz değerli vatandaşlarımız zaten biliyor dedi.

 

Altınok, bugün görüyorsunuz şer odakları birleşmişler ülkemizde oyunlar oynuyorlar. Zillet ittifakına bu ülke teslim edilemez. Onlar bizleri kaosa götürürler. Cumhur İttifakının oluşmasının neden ülkemizin bugünlerde yaşadığı Beka sorunuyla alakalıdır. Hainler hiç durmadılar. Gezi ile başladılar 15 Temmuzla devam ettiler. Fetö’sü PKK’sı bir olmuş ülkemizi yıkmak için elinden geleni yapıyorlar. Zillet ittifakı ise bunlara konuşmalarıyla destek veriyorlar. Ama sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bunların hepsine karşı toplu mücadele veriyor. Tabiki sizlerin vermiş olduğu destekten dolayı verebiliyor. Onun için Pasinlerli hemşerilerim sizlerin bu seçimde de her zaman olduğu gibi sandıkları ak Parti oylarıyla doldurmanızı istiyorum şeklinde konuştu.

 

Ak Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok, konuşmasından sora cumhur ittifakı Ak Parti Pasinler adayı Ahmet Dölekli ile birlikte esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaptıktan sonra ilçeden ayrıldı.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Selami, Altınok’dan, Ahmet, Dölekli’ye, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı