Haber Detayı
12 Ekim 2020 - Pazartesi 11:18
 
Size bir teklifimiz var. Kendi işinizin patronu olun
Size bir teklifimiz var. Kendi işinizin patronu olun
Ekonomi Haberi
Size bir teklifimiz var. Kendi işinizin patronu olun

On Numara çiğ köfte Doğu Anadolu Bölgesinde büyümeye devam ediyor.

 

On Numara Çiğköfte sizlere inanılmaz kampanyası ile pandemi döneminde düşük maliyetle yüksek gelir elde etme imkanı sunuyor.

 

Sadece 6.830 tl’ye kendi işinizin patronu olma imkanından sizde faydalanınız. Şuan Erzurum’da 12, Bayburt’da 1, Bursa  ve Kocaeli’nde 1olmak üzere şubelerimiz açıldı ve hizmet sunmaya başladılar. Türkiye’nin 4 bir yanına sizlerle birlikte yayılmayı hedefliyoruz. Sizde On Numara çiğ köfte ailesine katılarak yatırım yapıp iş yeri sahibi olmaya ve para kazanmaya ne dersiniz?

 

On Numara Çiğköfte Doğu Anadolu Bölge Müdürü Murat Genç, 10 Numara Çiğköfte markası altında müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve pazardaki kaliteli, lezzetli ve ekonomik çiğköfte eksikliğinden ötürü On Numara Çiğköfte olarak 2018 yılında ülke genelinde şubeler açmaya başladık. Aradan geçen bu kısa sürede lezzetli, dinamik, sempatik yeni nesil bir marka haline geldik. Bayiliği sistemiyle alternatif satış kanalları oluşturmaya imkan sunup yatırımcılarımızın kazancına ek kazanç katmakta olduklarını söyledi.

 

On Numara Çiğköfte olarak ülke genelinde yeni girişimcilerimize kendi iş yerlerini kurmaları için bayilik verip karlı bir iş yeri kurmalarına yardımcı oluyoruz. Bölge Müdürlüğümüz çatısı altında bir çok yatırımcıya bayilik verip, iş yeri kurmalarını sağlayarak kazançlarına kazanç kattık. On Numara Çiğköfte  olarak yine bir kampanya başlatarak sadece 6.830 Tl’ye bayilik veriyoruz. Bu bedel altında verdiğimiz ürünlerle verdikleri 6.830 Tl’nin karşılığında bizlerden aldıkları ürünlerle üç katı para kazanma imkanı elde ediyorlar şeklinde konuştu.

 

6.830 Tl’ye verdiklerimiz

512 kg Çiğköfte

Çiğköfte çalışma tezgahı

Soğutucu Çiğköfte dolabı

Dijital Baskı

2 Adet Şapka

2 Adet Tişört

2000 Adet kolonyalı mendil

10 Kg dürüm kağıdı

10 Kg dürüm poşeti

10 Kg atlet poşet

6,5 Kg sos çeşni

2700 Adet kapaklı sos kap

1 Adet büyük streç

5 Adet dürümlük sos kap

16 Kg nar ekşisi sos

6.830,00 Tl’ye dahildir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcılarımız 0553 119 16 25 nolu telefon ile irtibata geçebilirler.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Size, bir, teklifimiz, var., Kendi, işinizin, patronu, olun,
Yorumlar
Haber Yazılımı