Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 11:05
 
SPOR TURNUVALARI “CUMHURİYET KUPASI” HALI SAHA TURNUVASI İLE BAŞLIYOR
SPOR TURNUVALARI “CUMHURİYET KUPASI” HALI SAHA TURNUVASI İLE BAŞLIYOR
Spor Haberi
SPOR TURNUVALARI “CUMHURİYET KUPASI”  HALI SAHA TURNUVASI İLE BAŞLIYOR

İlçe genelinde Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol ve Masa Tenisi olmak üzere spor turnuvaları Pasinler Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinasyonunda start verdi.

Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğünün hazırlamış olduğu program çerçevesinde yürütülecek olan spor turnuvaları kurumlararası halı saha turnuvası ile başlayacak olup Voleybol, Basketbol, Hentbol, Masa Tenisi, Futsal gibi spor dalları ile devam edecek.

Hazırlananspor turnuvalarının ilk programı olan Cumhuriyet Kupası Kurumlararası Halı Saha Turnuvası ilçe genelinde kamu kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarının 10-18 Ekim 2019 tarihleri arasında Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğüne yapacakları müracaatların ardından hazırlanacak fikstür doğrultusunda 29 Ekim 2019 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

Turnuvaya ait detaylı bilgi ilçe kaymakamlığı web sitesi olan http://www.pasinler.gov.tr/ adresinde yayınlanmış olup; müracaat esnasında istenen bilgi ve belgelerin kurumlar tarafından resmi üst yazı ile Pasinler Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğüne elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: SPOR, TURNUVALARI, “CUMHURİYET, KUPASI”, , HALI, SAHA, TURNUVASI, İLE, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı