Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 11:02
 
Taşkesenlioğlu, Ahmet Dölekli’ye Pasinler’den Destek İstedi
Taşkesenlioğlu, Ahmet Dölekli’ye Pasinler’den Destek İstedi
Siyaset Haberi
Taşkesenlioğlu, Ahmet Dölekli’ye Pasinler’den Destek İstedi

Ak Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, mahalli idareler seçimler öncesinde Erzurum’un Pasinler ilçesine gelerek cumhur ittifakı Ak Parti adayı Ahmet Dölekli ile birlikte ilçede seçim çalışmalarına katıldı.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde seçim çalışması yapmak üzere Erzurum’un Pasinler ilçesine gelerek seçmenlerle buluştu. Cumhur İttifakı Ak Parti adayı Ahmet Dölekli ile birlikte seçim irtibat bürosunda vatandaşlara seslenen Taşkesenlioğlu, Ak Parti 17 yıldır hiç aksatmadan sizlere sağlık, eğitim, tarım ve hayvancılık alanları gibi bir çok alanda sizlere desteklerini hiç aksatmadan sürdüren bir partidir dedi.

 

Sizler Alvarlı Efe’nin torunlarısınız. 17 yıldır reisimiz sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmadınız. Ben inanıyorum ki; bu seçimde de yalnız bırakmayacaksınız. Sandıklardan her zaman olduğu gibi Ak Parti yüzde 80’in üzerinde oy alacaktır dedi. Seçim irtibat bürosunda konuşmasını bitirdikten sonra ilçe esnafını ve kahvehaneleri gezen Taşkesenlioğlu, kadın seçmenlerle bir araya geldikten sonra ilçeye bağlı Alvar mahallesine gitti.

 

Alvar mahallesinde bir konuşma daha yapan Taşkesenlioğlu, Alvar ve Söylemez barajlarının 2023’e kadar yapılacağını söyleyen Taşkesenlioğlu, Cumhur ittifakı ve Ak Parti adayı Ahmet Dölekli’ye destek vermelerini istedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Taşkesenlioğlu,, Ahmet, Dölekli’ye, Pasinler’den, Destek, İstedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı