Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 10:17
 
Tepecik ve Yeni Mahalle’de Bayoğlu’na büyük ilgi
Tepecik ve Yeni Mahalle’de Bayoğlu’na büyük ilgi
Siyaset Haberi
Tepecik ve Yeni Mahalle’de Bayoğlu’na büyük ilgi

Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu, Tepecik ve Yeni Mahallelerinde seçmenlerle bir araya geldi.

 

Mahalli İdareler Seçimlerine 25 gün kala Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu, seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Gündüz merkez Yeni Mahalle seçmenleriyle bir araya gelen Bayoğlu, akşamda ilçeye bağlı Tepecik Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

 

Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu her iki mahallede yaptığı değerlendirmede, İlçemizde doğmuş büyümüş bir eğitim neferi olarak şimdi de sizlerin karşına belediye başkan adayı olarak çıktım. Amacımız sizlere yakışan hizmetleri getirebilmektir. Memleketimizde yaşayan biri olarak sizlerin dertleriyle dertlenen, neşesiyle neşelenen bir evladınız olarak 31 Mart 2019 günü yapılacak olan yerel seçimlerde desteğinizi talep ediyorum dedi

 

Pasinler’in kangren olmuş sorunlarına köklü bir çözüme kavuşturacağımıza inandığımız için aday olduk. Şahsım ve ekibim olarak sizlerin karşına çıktık. Seçimleri kazandığımız zaman sizleri mahcup etmeyeceğimizden hiçbir şüpheniz olmasın. Pasinler’in çehresini değiştirmek için önemli projelerimiz var yakın zamanda onları da kamuoyuyla paylaşacaklarını belirten Vedat Bayoğlu, bizleri kırmayıp, burada toplandınız ve bizleri dinlediniz. Allah hepinizden razı olsun şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Tepecik, ve, Yeni, Mahalle’de, Bayoğlu’na, büyük, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı