Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 09:03
 
Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Yıl Dönümü Kutlu Olsun
Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Yıl Dönümü Kutlu Olsun
Güncel Haberi
Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Yıl Dönümü Kutlu Olsun

(TYGD)  Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Erzurum İl Başkanı Kerem Altın, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Altın mesajında, Polis Teşkilatı’nın kanunlar ve halkımızdan aldığı güçle, toplumda huzur ve güvenin sağlanması için gece gündüz demeden görevini fedakârca sürdürdüğünü ifade etti.

 

Polis Teşkilatı mensuplarının bu kutsal görevi ifa ederken, vatan ve milletin bölünmez bütünlüğünün korunması adına, gerektiğinde canını hiçe saydığını vurgulayan Altın, “Polis Teşkilatımız 174 yıldır, kamu düzeninin sağlanmasını amaçlayan kanunları başarıyla uygulamış ve milletimizin güvenini kazanmıştır.

 

Köklü bir geçmişe sahip olan demokrasimizin varlığını sürdürmesi, toplumda huzur ve güvenin sağlanması ile mümkün olacağı düşünüldüğünde, Emniyet mensuplarımızın yaptıkları kutsal görev içinde demokrasimizin yaşamasındaki rolü de oldukça önemlidir” dedi. Polis Teşkilatının her kademesindeki mensuplarına başarılar dileyen (TYGD)  Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Erzurum İl BaşkanıAltın, “Bu duygu ve düşüncelerle, Kahraman Türk Polisimizin Polis Haftası’nı ve Polis Teşkilatımızın 174. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, görevleri başındaki teşkilat mensuplarına, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Türk, Polis, Teşkilatı’nın, 174., Yıl, Dönümü, Kutlu, Olsun, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı