Haber Detayı
08 Nisan 2019 - Pazartesi 10:43
 
TYGD Erzurum’da Mazbata Töreni Düzenledi
TYGD Erzurum’da Mazbata Töreni Düzenledi
Güncel Haberi
TYGD Erzurum’da Mazbata Töreni Düzenledi

(TYGD) Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği’nde mazbata töreni dernek il binasında gerçekleşti. Mazbatları (TYGD) Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Erzurum İl Başkanı Kerem Altın tarafından takdim edildi. 2013 yılında dernek faaliyetlerine başlayan ve çığ gibi büyüyen TYGD’de , mazbata töreni düzenlendi.

 

Genel Başkan Kenan Akçahanoğlu tarafından düzenlenip gönderilen mazbatalar, Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Erzurum İl Başkanı Kerem Altın tarafından Erzurum İl yönetiminde düzenlenen törenle takdim edildi.

 

Türkiye Gazeteciler Derneği Erzurum İl başkanı Kerem Altın Yönetiminden, Erzurum Yakutiye Merkez İlçe Temsilcisi Muhammed Coşkun’a Erzurum Palandöken Merkez İlçe Temsilcisi Tuncay Çiftçi Erzurum Aziziye Merkez İlçe Temsilcisi Recai Pak, Erzurum Pasinler İlçe Temsilcisi Murat Çankaya, (TYGD) Erzurum İl Başkanı Kerem Altın Tarafından Mazbatalarını vererek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Erzurum İl Başkanı Altın, töreninde, “TYGD Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu ve yönetimi tarafından gönderilen mazbatalar bugün itibariyle, arkadaşlarımıza tevdi ettik.

 

Genel Başkanımız Kenan Akçahanoğlu beyin direktifleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içersin de daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Altın, düzenlenen mazbata töreninde hedeflerinin Türkiye genelinde ve bölgede teşkilatlandırmayı bir an evvel bitirmek olduğunu belirterek, “ Öncelikle Genel Başkanımız Kenan bey’e bizlere olan güveninden dolayı teşekkür ediyorum.

 

Bugün mazbatalarını alan meslektaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum ve inanıyorum ki,

 

Yerel basını daha da güçlü kılmak, çalışanların hak ve hürriyetleri korumak ve kollamak, basın ahlak ve ilkeleri çerçevesinde TYGD ailesine yakışır bir şekilde, tarafsız, objektif haberlerimiz ile sesimizi fazlasıyla duyuracaklardır. Dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: TYGD, Erzurum’da, Mazbata, Töreni, Düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı