Yazı Detayı
08 Temmuz 2018 - Pazar 12:04
 
CAN ÇEKİŞEN KRİPTO HAİNLERİNKUMPAS TUZAKLARI!..
Ali Osman ENGİN
 
 

Son günlerde küresel düzeyde Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, Türk İslâm Milletinin geleceğini ipotek altına almak ve Allah korusun ellerinden gelse tarih sahnesinden silmek için kucaklarına aracısız, çok samimi ve oldukça derin boyutlarda oturtularak tasarlanan, yetiştirilen, korunan ve finanse edilen FETÖ  Paralel terör örgütünün gerçekleştirdiği ve işin daha vahim olan boyutuyla yeni tuzak ve kumpaslarla devam ettiği anlaşılan eylem ve girişimleri hızını artırmaya başlamıştır. Bilinmelidir ki, aziz milletimiz açısından bir anlık gafletin bedeli  çok ağır olabilir ve devletimizin ve milletimizin ezelden ebede verdiği terör mücadelesi sekteye uğratılabilir. 24 Haziranda da umduklarını bulamayan satılmış hainler kendilerini devamlı çanaklarda yallarla besleyen ve arada bir kucakta azdırıcı dopingler yapan Haçlı organizasyonlarının himaye ve üstsüz girilip çıkılan hamamlarında sabunlanıp yıkanmak için girişimlerini devam ettiriyorlar. Bu manada gerçekleştirdikleri hop hop oynatmalı toplantılarda kucaklarında oturup salyalarını yaladıkları sahiplerinin gözünü doyurmak için ellerinde ne kalmışsa kullanarak yeni ihanet tuzakları kurma kararı almaktadırlar. Güya Türkiye’ ye yabancı sermaye girişinin engellenmesi ve kendilerine kucaklarında çok sıcak ve eti ete değdirerek yer veren ülkelerde muhtemelen ensest ilişkilerde dahil evlilikler yapılması talimatı verilmiştir. Geçmişte yurt dışına kaçarak hahamlık yapan itirafçı fotörlü oğlanTuncay bilmem ne soyadlı bir şahsın durumu bu çarpık ilişkileri teyit ediyor. Terör elebaşının medyaya düşen bazı görüntülerinde etrafında oturup kalkarken zorlanan! süt oğlanları gözden kaçamıyor. İşte bu şebeke mensuplarının medyaya sızdırılan kararları dışında ve ülkemizin içerisinde kamuda ne yazık ki halâ yöneticilik yapan ultra kripto uzantılarına verdikleri talimatların ivedi olarak deşifre edilmesi ve acilen tedbirlerin alınması ertelenemez bir gereklilik halindedir. Gerçekten de hain paralel terör  örgütünün siyasi ve buna bağlı nefes almaya devam eden bürokrasi ayağı işte o verilen talimatlar doğrultusunda çalışmaya devam edebiliyor.

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde yaşanan menfur olay bu manada yaşanmış çarpıcı ve örnek teşkil eden bir olaydır. Çok daha vahimlerinin başka üniversitelerde yaşanma ihtimali vardır ve öğretim elemanları adeta buna zorlanmaktadır. Bazı yöneticiler tarafından akademisyenlerin birbirlerine düşman edilmesi çabaları, çok öncelerden beri bu hain kripto yapılarla mücadele ettikleri, sürdürdükleri yaşam tarzları ve yaptıkları çalışmalarla bilinen ve tarafı devlet ve büyük Müslüman Türk Milleti olan ancak bunu devlet mekanizmaları bilse de kendilerini öne çıkarmayan serdengeçtilere karşı etkisizleştirme ve  PKK KONGRAGEL, DHKPC, DEAŞ ve PDY Fetullahçı terör yapılanmaları ile ilgili olarak mücadele eden öğretim elemanlarından intikam alma niyetini sezdiren birtakım uygulamalara rastlanmaktadır. Hain terörist Adil Öksüzü takiple görevlendirilen emniyet müdürünün Fetöcü olması ve tutuklanması benzer bir durumdur. Gözüken odur ki; can çekişenler canlarını kurtarmak için akla ve hayale gelmeyecek çaba ve gayretler içerisindedirler. Ne yazık ki bu çaba ve gayretlerinin zaman zaman meyvelerin de devşirebiliyorlar. İhanet bunların tüm hücrelerine işlendiği için ele geçirdikleri her fırsatı değerlendiriyor ve ürettikleri kirli bilgilerle kaos ve kargaşa yaratıyorlar.

 

Özellikle kamu bürokrasisinde sürdürülen bu ve benzeri faaliyetlerin toplumsal kaos yaratma ve çağımızın gerçek sermayesi olan toplumsal güven ve işbirliğini sabote etme potansiyelinin mutlaka göz önünde bulundurulması gereği ortadadır. Fetullahçı terör örgütü yeni stratejiler geliştirerek yeni hamleler yapmaya başlamışken, devlet erkinin kendi devletini ve milletini korumak için hep aynı şekilde birbirinin tekrarı olan yöntem ve teknikler kullanarak tehlikeyi bertaraf etmesi beklenemez. Eğer böyle bir beklenti oluşmuşsa bu durumu açıklamak için delilik emaresinden bahsetmemiz gerekecektir.

 

Üniversitelerde Kripto yapıların uzantısı ve paralelleri olan daha mega kriptolar her ne kadar şekil ve söylem değiştirseler de, zaman zaman kontrol edemedikleri öfkelerinden çok rahat bir şekilde deşifre olmuşlardır. Bu şarlatan hainlerin de hedefinde eskiden olduğu gibi vatan ve millet duyarlılığı yüksek öğretim elemanları vardır. İşleri ve güçleri onlara çamur atmak ve tutmazsa da iz bırakmasını sağlamaktır. Çünkü kendilerinin varlığını bu civanmertlerin yok edilmesi üzerine inşa etmişlerdir. Terör örgütleriyle olan iltisak ve irtibatları açığa çıkmaması için örgütün her dediğini ve istediğini yapmak zorundadırlar. Taktik gereği maddi çıkar sağladıkları, fuhuş ve uyuşturucu zaafı olan, karakterleri gereği her devrin adamı olmaya çalışan ve bellerine silah takarak (kuru sıkı da olabilir) soytarılık yapmaya çok ama çok müsait olan insan gıbalındaki itleri de yakın çevrelerinde tutarak bir korku kültürü yaratmaya çalışıyorlar. Bu itler aynı zamanda üniversitelerde çok vahim tablolar oluşturan fuhuş ve uyuşturucu şebekelerinin yakın adamlarıdır. Bu işleri yürüttükleri evleri ve lojmanları da vardır. Bu kriptoların üniversite üst yönetimlerine destek olmaları mümkün olamaz. Sadece zarar vermeye devam ediyorlar. Yalan ve iftira kullandıkları yegâne argümanlarıdır. Kendi elemanlarını bir yerlere almak için sınav sorularını şahitli ve ispatlı olarak vermelerine rağmen üst yönetimleri ikna etmek için KURAN’ a çekinmeden el dahi basabilirler. Hak etmedikleri ve yasal mevzuatlara aykırı olarak lisansüstü eğitime aldırdıkları yandaşlarıyla gayrimeşru ilişkiler çerçevesinde yaşamlarını sürdürürler. Bunun için resmi makam veya kendi özel araçlarını ilgili şahıslara tahsis edebilirler. Ancak tüm bu faaliyetlerin birileri tarafından görüntülü ve sesli olarak kayıt altına alındığının farkında değillerdir. Bilmelidirler ki devlet çalışmakta ve devleti yöneten civanmertlerin gözleri karadır ve yeri ve zamanı geldiğinde hesap defterleri açılacak ve herkes yaptığının karşılığını misliyle alacaktır.

 

Bu onur ve haysiyet yoksunları kripto iletişim stratejileri gereği; başkalarını başkalarıyla kontrol etmeye çalışırlar. Bunların dostluğu ve arkadaşlığı diye bir kavram olamaz. Sadece arkadaş veya dost gibi yaklaşırlar ve en azılı düşman gibi muhataplarına zarar verirler. Bu tavır ve davranışlar dışında hareket etme şansları ve fırsatları yoktur. Çünkü kendilerine tevdi edilen yöneticilik görevleri ancak böyle çalışmaları için verilmiştir. Göbeklerinden paralel terör örgütüne sımsıkı bağlanmış ve çok derin iltisakları vardır. İsteseler de başka türlü ve haktan adaletten yana tavır koyamazlar. Rolleri budur ve kendilerine verilen statünün gerekçeleri de bunlardır. Ellerinden geldiği ölçüde kendilerini kamufle edebilmek için her yolu denerler, her münafıklığı yapabilirler, rahatlıkla iftira atabilirler, Türk Milletinin ve onun devletinin baş düşmanlarıdırlar. Bunların soyları ve sopları da bozuktur. Tarafıymış gibi gözüktükleri siyasi iktidarın can ve kan düşmanlarıdır. Başka zamanlarda kriptoluk yapmış tescilli yakınlarını iktidar partisine yanaştırırlar ve hatta yönetimine dahi sokabilirler.

 

Siyasi otoriteye alabildiğine karşı tavırlar sergileyen ve hatta tüm kurumlarda ve krum çalışanları arasında olduğu gibi üniversite üst yönetimine muhalefet olan akademisyenleri devlet ve millete duydukları kin ve nefret göstergesi olarak yanlarına almaya ve gerçekten devletin ve milletin yanında, üst yönetimle beraber çalışan akademisyenleri ise etkisizleştirme ve karalama çabası içerisindedirler. Vatana ve millete ihanet içerisinde oldukları tescillenerek üniversitelerden irtibatları kesilen tüm terör yandaş ve hainleri üniversitelere bin bir türlü hile ve sahtekârlıkla alanlarda bunlardır. Bundan dolayı o kripto hainler için koruma kalkanı açmışlardır. Bu şeref, ar ve namus fukaralarının her dönemde ve her durumda yaptıkları ve sağladıkları çıkar ve menfaatlerle taşeronlarına yaptırdıkları işler tek tek incelenmeli ve akıllıca değerlendirilmelidir. İşte o zaman tüm terör örgütleriyle ilgili asıl gerçekliklere ulaşılacaktır. Esasında kendilerinin kontrol altında olduklarını düşünemezler. Çünkü narsist eğilimleri vardır. YÖK çok acil olarak tüm üniversitelerde bu manada araştırma ve çalışma yapacak çok sağlam ekipler kurarak bu konularda çok boyutlu araştırmalar yapmalıdır. Hiç atlamadan herkesle görüşerek kanıtlayıcı ve deşifre edici bilgi ve belgelere ulaşılmalıdır. Aksi halde sadece havanda su dövülmüş olacaktır. Kaybeden de vatan ve millet olacaktır.

 
Etiketler: CAN, ÇEKİŞEN, KRİPTO, HAİNLERİNKUMPAS, TUZAKLARI!..,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
26 Mayıs 2020
BİLMEYİ BİLENLER NEZDİNDE CAMİLERİMİZE DÎNİ, SOSYOLOJİK, PSİKOLOJİK VE KÜLTÜREL BİR BAKIŞ!..
23 Nisan 2020
BİZE NE OLDU DESENE NEDEN BU HALE DÜŞTÜK
09 Nisan 2020
TÜM EMNİYET TEŞKİLATI MENSUPLARIMIZIN POLİS HAFTASI VE 10 NİSAN POLİS GÜNÜNÜ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM
01 Nisan 2020
ÜST AKILA DİYECEĞİM BİRKAÇ SÖZÜM VAR!..
24 Mart 2020
RİSKLERİ FIRSATA ÇEVİRMEK!..
19 Mart 2020
ÇANAKKALE DİLE GEL!..
16 Mart 2020
TEYO PEHLİVANLA KORONA VİRÜSÜ VE DİJİTAL DÜNYA SOHBETİ!..
13 Mart 2020
KÜRESEL ZORBALAR KORONA VİRÜSÜ VE YEREL FIRSATÇILAR!..
09 Mart 2020
FETÖNÜN VİRÜSLÜ SURİYE MANEVRALARI GÖZDEN KAÇIRILMAMALI!..
12 Şubat 2020
BÖYÜK OSMANLA TEYO GALAYA GELMİŞLER, GÖRELİM BAKALIM KİME NE DEMİŞLER!..
07 Şubat 2020
12 ve 13 MART YENİDEN DİRİLİŞ DESTANIDIR!..
03 Şubat 2020
2030 ve 2040 ' ın küresel dünyasını tarih bilinci ve şuuruyla şimdiden okuyup ona göre yönetim, üretim ve tüketim stratejileri geliştirebilen insan kaynaklarına ihtiyacımız var!..
20 Ocak 2020
JEOPOLİTİK STRATEJİLERDEN TEOPOLİTİK STRATEJİLERE GEÇİŞ DÖNEMİ
07 Kasım 2019
YÜKSEK DAĞLAR GİBİ YÜCEYİM DEME GÜN GELİR ETRAFIN YOL OLUR!
29 Ekim 2019
TERÖR EMPERYAL PROJESİ MİLLET VE ÜMMETHESAPLAŞMASI MI!?..
21 Ekim 2019
KİM DOST KİM DÜŞMAN BU ÇOK İYİ BİLİNE!..
08 Ekim 2019
HER YERDE OLDUĞU GİBİ ARTIK ERDEMLİLER HAREKETİNİ BAŞLATMAMIZ GEREKİYOR!..
01 Ekim 2019
HASANKALENİN DÜNÜ BUGÜNÜ VE YARINI
22 Eylül 2019
OLAYLARI KÖR NOKTALARINDAN OKUYUP OKUTARAK KURULAN TUZAKLARI BOZMAK ZORUNDAYIZ!..
01 Eylül 2019
TARİHSEL OLAYLAR VE SOSYOLOJİK OLGULAR
26 Ağustos 2019
BEN YAZIP UYARMAZSAM KİM YAZIP UYARACAK!..
06 Nisan 2019
31 MART YEREL SEÇİMLERİ
19 Aralık 2018
DEVLETİMİZİN VE AZİZ MİLLETİMİZİN BEKA SORUNU
05 Eylül 2018
ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE BEKA SORUNU!..
14 Ağustos 2018
AMERİKA’NIN PAPAZ KAÇTI OYUNU!..
08 Ağustos 2018
Amerika’nın Emperyalist Eylemlerinin Tehdit Seviyesine İnmesi!...
16 Temmuz 2018
15 TEMMUZU ANARAK UNUTMAMAK VE GEREĞİNİ YAPMAK
31 Mayıs 2018
27 MAYIS VE ÜLKÜSÜ; TEK VATAN-TEK MİLLET-TEK BAYRAK-TEK DEVLET ADINA
25 Mayıs 2018
HEP AYNI YÖNTEM TEKNİK VE ARAÇ GEREÇLERELE GELECEĞİN DAHA İSTENDİK YAPILACAĞINI HAYAL ETMEK VE DÜŞÜNMEK OLS OLSA DELİLİK EMARESİ OLABİLİR!..
19 Mart 2018
ÇANAKKALE ÇANAĞINDAN BESLENMEK!..
05 Mart 2018
28 ŞUBAT POST MODERN DARBE GİRİŞİMİ
13 Şubat 2018
CUMHURİYET DÖNEMİ DARBELERİN TARİHİ SÜREÇ İÇERİSİNDE DOĞURDUĞU SONUÇLARDAN YOLA ÇIKILARAK SOSYOLOJİK BAKIŞ AÇISIYLA DEĞERLENDİRİLMESİ
25 Aralık 2017
KUDÜS Stratejisi Yeniden Dirilişin Milâdı Olacaktır
06 Aralık 2017
İRAN-AMERİKA VE TÜRKİYE
11 Kasım 2017
AMERİKA’NIN YENİ DÜNYA DÜZENİ VE PDY/PKK’YA BİÇİLEN YENİ ROL
20 Ekim 2017
KORSAN REFERANDUMLA MEŞGUL EDİLMEK İSTENEN TÜRKİYE İDLİB HAREKÂTIYLA RESTİNİ ÇEKTİ VE HAÇLI İTTİFAKININ KİRLİ EMELLERİNİ KURSAKLARINA GÖMDÜ!.. BİZLERE DÜŞEN CEPHE GERİSİNİ SAĞLAM TUTMAKTIR.
29 Eylül 2017
İHANET ATEŞİNDE AKLINI ISITANLAR KENDİ BEDENLERİNİN YANIŞINI SEYREDECEKLER!..
18 Ağustos 2017
İhanet Çeteleri ve Terör Yapılarıyla Beraber Kayıran ve Koruyanlara da Amasız, Fakatsız Dokunulmalıdır!..
17 Temmuz 2017
15 TEMMUZ ÜZERİNDEN 1 YIL GEÇTİ
26 Haziran 2017
DEVLETİ BAŞSIZ BIRAKMAYA NİYET EDENLER KUZGUNLARA LEŞ OLMAKTAN KURTULAMAYACAKLAR!..
18 Mart 2017
NEYE EVET NEYE HAYIR!..
20 Şubat 2017
ANAYASA VE BAŞKANLIK (HÜKÜMET) SİSTEMİ REFERANDUMUNDA EVETLE HAYIR YER DEĞİŞTİRİRSE!...
04 Şubat 2017
ANAYASA REFERANDUMU VE TÜRK EĞİTİM SEN GENEL BAŞKANININ SÖZLERİ!..
13 Aralık 2016
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SINIRLARIMIZIN ÖTESİNİ DE KAPSAYAN BİR BÖLGE ÜNİVERSİTESİ OLMA YOLUNDA
24 Temmuz 2016
VATAN VE MİLLET DÜŞMANI HAİN DARBECİLERİN TÜM FARKLILIKLARI İÇİNE ALAN BÜYÜK TÜRK MİLLETİNDEN YEDİKLERİ İFLAH OLMAZ DARBELER!
06 Haziran 2016
YERELLEŞME GÖRÜNTÜLÜ ÇIKAR OYUNLARIYLA TERÖRE ALTYAPI OLUŞTURMA VE TÜRKSÜZ OSMANLICILIK OYUNLARI!
04 Şubat 2016
Sabancı Suikastının Faillerinin Vermek İstedikleri Mesajları Anlamak!..
11 Ocak 2016
NİZAMI ALEM ÜLKÜSÜNÜN ARADIĞI ŞAHSİYETİN KAPİTALİST SİSTEM İÇERİSİNDE GEÇİRDİĞİ BİREY OLMA BUHRANLARI!..
06 Aralık 2015
YAKIN ÇEVREMİZDE OLUP BİTENLER VE DÜŞÜRÜLEN RUS UÇAĞINA TAKILI MASKELERİN DÜŞÜŞÜ
15 Kasım 2015
ATATÜRKLE HESABI OLANLARA İTHAF EDİLİR!..
29 Ağustos 2015
Devlet sabrının sınırları ve terör örgütünün öfke kontrolsüzlüğü
04 Ağustos 2015
ATATÜRKLE HESABI OLANLARA İTHAF EDİLİR!..
21 Şubat 2015
ABD’de bir askeri okulda ders olarak anlatılan Horoz ve Tilki Hikayesi!
18 Ocak 2015
FRANSA’DA YAŞANAN KATLİAMIN ARKASINDA OLANLAR
10 Ocak 2015
CHARLIE HEBDO – KARİKATÜR – İNFAZ
25 Aralık 2014
TARAFLARIN KONTROL EDİLEMEYEN BEŞERİ ÖFKE ŞİDDET VE HİDDETLERİ ARASINDA KAYBEDİLEN İNCE AYRINTI OKUMALARI
11 Aralık 2014
SEÇİM BARAJI VE SEÇMEN İRADESİ
23 Mart 2014
GARİP BİR ŞEKİLDE DEĞİŞEN HASANKALE
17 Mart 2014
ÇANAKKALE NEDİR? NE DEĞİLDİR?
17 Şubat 2014
YENİ TOPLUMSAL DÜZEN VE YAPININ TEMEL DEĞİŞKENLERİ; DURAĞANLIK-KAOS-DÜZEN VE HAYIR VE ŞER İLİŞKİSİ
02 Şubat 2014
DEĞİŞMESİ İSTENEN SEÇİM YASASI NELERİ DEĞİŞTİRMELİDİR?
19 Ocak 2014
DİL KÜLTÜR SİYASET VE MEDYA İLİŞKİSİ KAPSAMINDA POST MODERN ANLAYIŞ
07 Ekim 2013
ALLAH KORUSUN ZIVANADAN ÇIKMAK ÜZEREYİZ!
29 Eylül 2013
BEKTAŞİLİK, MEVLEVÎLİK KÜLTÜRÜ, İBRAHİM HAKKI HAZRETLERİ VE TEYO FELSEFESİ
12 Eylül 2013
Ortadoğululaşmayı Özlediği ve 12 Eylül Öncesini Heves Edip İçine Közlediği İçin Ortası Mortası Mağaraya Dönen ve Hep Aynı Kenarı Kullanan Üniversite-i Ortadoğu!..
03 Eylül 2013
Hasan Kalenin Dünü ve Bu günü –Teyo Çözsün Kör düğümü!
15 Ağustos 2013
BİR BİLENİN PİR YANILDIĞI GİBİ ÇOK BİLENLER DE ÇOK YANILACAKLAR!..
18 Temmuz 2013
CENABI ALLAH GÖNDERDİĞİ EN SON DİNİNİN KORUYUCUSUDUR
08 Temmuz 2013
Dersanelerin Kapatılması veya Kapatılamaması!..
29 Haziran 2013
TOPLUM MÜHENDİSLİĞİ PROJE OKUR YAZARLIĞI VE TEYO PEHLİVAN’IN ANAYASA YORUMU
24 Haziran 2013
GEZİ PARKI OLAYLARI İLE AVRUPA BİRLİĞİ ARASINDA GİDİP GELEN YANSIMA OKUMALARI!..
18 Haziran 2013
TANSİYON MUTLAKA DÜŞÜRÜLMELİ
04 Haziran 2013
AKİLLER VE ARİFLER
22 Nisan 2013
SOSYAL SERMAYENİN ERİMESİ VE TEYO PEHLİVANIN YERİNMESİ
25 Şubat 2013
Zamanın Ruhu Değişti ve Teyo İmdada Erişti!..
07 Şubat 2013
YAYI KIRILAN DADAŞ!...
07 Ocak 2013
ZEMHERİ AYAZINDA YANARAK MİLLETİNİN UFKUNU AYDINLATANLAR
30 Aralık 2012
İYİLİK
26 Kasım 2012
İTEN ARABI KARIŞAN MEZHEPLER ARASINDA ARAMAK!
16 Kasım 2012
TERÖR SORUNUNU KİM ÇÖZER, KİM ÇÖZEMEZ?
11 Kasım 2012
TBMM TEZKERESİNİN ANLAMI VE ANLAMSIZLAŞTIRILMASI
Haber Yazılımı