İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Pasinler'de Kavga: 4 Yaralı
Pasinler'de Kavga: 4 Yaralı
Haber Detayı
09 Nisan 2021 - Cuma 10:43
 
Türk Polisi, Görevini Her zaman Fedakarca Yapmıştır
Türk Polisi, Görevini Her zaman Fedakarca Yapmıştır
Güncel Haberi
Türk Polisi, Görevini Her zaman Fedakarca Yapmıştır

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli; Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yıl dönümünde bir mesaj yayınlayarak tüm emniyet çalışanlarının ‘Polis Haftası’nı kutladı.

 

Başkan Dölekli mesajında, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin; ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz. Çağdaş bir devlet için yaşamsal öneme sahip bu temel ilkelerimizin uygulamaya geçirilmesinde Türk Polis Teşkilatımızın çok önemli bir rolü vardır. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisimiz, görevini her zaman fedakarca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır.

 

Emniyet Teşkilatımız, yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması gibi devletin asli görevlerini layıkıyla yerine getirdiği gibi bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla beraber en iyi şekilde devam ettireceğine inancımız tamdır.

 

Başta ilçemizde görev yapan emniyet mensupları olmak üzere ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz 'Polis Haftası'nı kutluyorum" dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Türk, Polisi,, Görevini, Her, zaman, Fedakarca, Yapmıştır,
Yorumlar
Haber Yazılımı